| Kytty_3966 a întrebat:

ce parere aveti despre afirmatia "de cele mai multe ori, S.F-ul este un vis despre viitor; uneori se implineste..."? trebuie sa fac un eseu, ma puteti ajuta va rog, cu un site unde pot gasi un este sau sa imi spuenti voi ceva daca siti, va rog mult de tot! multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna big grin nu prea am inteles problema, dar daca vrei un eseu SF, pentru ca asta am inteles, ai putea sa te gandesti singura happy sa incerci de exemplu sa spui ca erai pe pamant si au venit niste extraterestrii cu o nava de pirati, te-au luat au vrut sa-ti scoata creieru, etcetera.winking cine stie ce iti vine in minte... Funda puppy dog eyes big grin.