| A0n1mUL a întrebat:

Funda. Buna. m-am transferat. la alt liceu sunt in clasa a 9-a.

nu sunt sigur pe mine. si am un nume de familie care seamana cu un cuvant caraghios. credeti ca noi colegi o sa isi bata joc de mine? nu sunt nesimtit, arat bine. imi place sa imi fac prieteni. si liceul ala e un liceu de elita. credeti ca o sa isi bata cineva joc de mine?

2 răspunsuri:
| miraabela a răspuns:

Sincer, nup. Adica ai spus ca iti place sa iti faci prieteni, iar lucrul asta te va ajuta foarte mult, si ce mai pui ca arati si bine, inca un atu care te va ajutatongue Si la nume ce pot sa zic, am doi colegi pe care ii cheama Țânțar, Brânza, Căprescu. Si mai stiu niste persoane pe care ii cheama Soare si Bisericăhee hee. deci nu cred ca este atat de rautongue

Răspuns utilizator avertizat