| Mdiidn a întrebat:

Sunt in clasa a 8 A si baiatul de care imi place s-a transferat cu mine in clasa ca, clasa in care a fost s-a destramat. Ce credeti?

11 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Spune-i ce simti ce mai astepti

| Mdiidn explică (pentru nesuferit):

I-am spus

| nesuferit a răspuns (pentru Mdiidn):

Foarte bine. Si el cum a reactionat?

| Mdiidn explică (pentru nesuferit):

Ciudat

| nesuferit a răspuns (pentru Mdiidn):

Baetii sunt luati total pe nepregatite cand fetele le spun cee ce simt, la varsta asta ma refer 14-15 ani. mai erau si alte persoane langa el cand iai spuns ce simti?

| Mdiidn explică (pentru nesuferit):

N i-am spus pe mess.

| nesuferit a răspuns (pentru Mdiidn):

Atunci asta e, capu sus, nu trebuie sa suferi dupa un baiat Mult succes in dragoste

| Elena_9064 a răspuns:

Si eu st indragostita de un baiat de la mine din clasa dar eu nu i-am spus ca il plac dar oricum cred ca si-a dat seama singur... Incearca sa iti gasesti pe alcnva...winking

| Mdiidn explică:

Adica i-am spus... mie mi-a placut din a 6 de el cand am fost impreuna in aceeasi clasa si in a 7 eu m-em transferat si acum el e foarte rusinos mai ales de mine.

| Mdiidn explică:

Dar azi ma duc la el sa ii cer cartea lui de franceza ca nu avem toti carte de franceza si imi trebuie la tema. Dar ce sa ii mai zic?

| Mdiidn explică:

Pai daca lui ii e frica sa spuna ce simnte ca se vede pe el ca, cand se uita la mine roseste...