| A0n1mUL a întrebat:

Buna am nevoie de mare ajutor va rog raspundeti-mi cu ceva.
eu am 15 ani. am 1.83 70kg sunt destul de frumos sunt din familie buna. si sunt si educat adica stiu sa ma conport cu cineva cand trebuie.
eu urmeaza sa ma mut la alt liceu mai de fite.
si mie imi este frica ca atunci cand ma duc acolo ci de acolo sa isi bata joc de numele meu de familie am un nume mai ciudat. si de alte lucruri. nu sunt pampalau ca sa zic asa nu las multa lume sa ma ia peste picior dar am inceput clasa a-9-a si m-am obisnuit la liceu dar daca ma mut nu stiu nimic acolo.
credeti ca ma vor respinge colegi de la liceul cel nou sau isi vor bate joc de mine?

Răspuns Câştigător
| annkaa a răspuns:

CEauhappy
eu nu cred ca vor face asta...adica daca stii sa te comporti si daca te imprietenesti cu noii colegi eu zic ca totul va fi bine.nu ai de ce sa te temi la urma urmei si ei sunt tot oameni ca tinebig grin