| cicilica a întrebat:

FUNDA! buna. peste o luna este halloweenul si nu stiu ce decoratiuni sa facem. sa fie manuale. sunt foarte ocupata in fiecare zi si m`am gandit sa nu las pe ultima suta de metrii. ce idei aveti? in afara de dovleci. am vazut o idee cu niste mandarine numita... minidovlecei si mi-a placut foarte mult. orice idee simpla e bine-venita. multumesc

2 răspunsuri:
| Rioko a răspuns:

Imprumuta niste vita de vie de la vreun vecin si pui la geamuri; fa niste desene mai infricosaoare nu conteaza daca nu iei bine le lipseti pe vreau perete si nu te semnezi asa nu are cine sa stie cine le-a facut. Sau tragi la imprimanta. App.: Tu ce te fraci de hallowen?

| Ucenicul a răspuns:

Uite ce am facut noi anul trecut...;)

http://www.youtube.com/watch?v=KLdRXyDre74