| andyandreeas a întrebat:

FUNDA! Buna seara. Am 16 ani, sunt din bucuresti si as vrea sa ma angajez si eu acum pe timpul verii undeva. Puteti sa-mi dati un exemplu unde as putea sa ma angajez. De preferat daca se poate undeva de incarcari descarcari marfa sau daca exista altceva care se plateste bine. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| XK a răspuns:

La o terasa, undeva intr-un pub sau poate sa imparti pliante.

2 răspunsuri:
| Mayyyyyy a răspuns:

Esti inca elev.angajeazate la un restaurant sau cafenea.

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Seara buna! Si eu am vrut sa lucrez pe timp de vara...dar in orice domeniu am cautat, nu am gasit nimic. Poate tu o sa ai mai multa bafta.Mult noroc!