| PachetelDeFericire a întrebat:

Am o problema...Imi place de un baiat de la mine din clasa ( clasa a 7a.) si eu am mai fost cu el si in a5a si faza e ca de la un timp ne intelegem foarte bine.adica vorbim la telefon aproape mereu( cred ca cu el vorbesc mai des decat cu prietenele mele laughing ), avem iesiri in oras, la mall, dar el nu stie ca mie imi place de el si am senzatia ca de la un timp si lui ii place asa putin de mine, doar ca lui ii este rusine de colegii nostri de clasa. Cel putin cand mi-am cerut odata scuze ca nu am putut sa ajung la mall si era de fata un coleg a facut pe nestiutorul si s-a purtat urat cu mine.
Astept Raspunsuri si dau fundita love struck happy

Răspuns Câştigător
| mirunaana a răspuns:

La varsta asta baietii inca viseaza masinute...nu sunt ca noi fetele atat de maturi.plus ca ei incep sa aiba prietene doar de pe la 16-17 ani. uita`te la unul mai ''batran''hee hee)

1 răspuns:
| vyo_6745 a răspuns:

Problemele astea sunt copilaresti du-te la psihologul scolii laughing