| beautifulcolors a întrebat:

Cand las laptopul pe baterie m`i se inchide. De ce?
Daca trebuie sa umblu in setari, spuneti-mi unde anume.

3 răspunsuri:
| ana233 a răspuns:

Depinde de cat timp il ai. Cu cat timpul trece mai mult, cu atat lucrurile nu mai sunt asa cum erau inainte. Daca l-ai cumparat recent nu stiu ce este. Am patit si eu asa. Il aveam de mai mult timp asa ca bateria nu mai tinea asa de mult. Incet, incet se inchidea ca la tine.

| beautifulcolors explică (pentru ana233):

Mie nu m`i se inchide incet incet, cand am scos ala din el, s-a inchis. Nu salveaza nimic. e aiurea ca nu prea pot sa il iau pe nicaieri.

| ana233 a răspuns:

Eu voiam sa spun ca l-am folosit asa de mult incat pe zi ce trecea bateria tinea tot mai putin pana am patit ca tine. Scuze daca exprimarea mea a fost gresita!