| MirunaMuffin a întrebat:

Unde trebuie sa umblu ca laptopul meu sa nu se mai stinga asa de repede. Adica daca il las si nu ii fac nimic, nu ating nimic, se "inchide" dupa 10 min. iar cand apas pe ceva, imi apare o iconita sa revin. Acum urmeaza si problema mea. cum pot face sa nu se mai "inchida"asa repede laptopul? sa ramana deschis mai mult timp. FUNDITZA :X:X:X

Răspuns Câştigător
| destiny90 a răspuns:

Start,control panel, la category(stanga sus) selectezi large icons, clic power option iar aici vei gasi setarea celor 10 minute.schimba la cat vrei sau never si nu se va mai stinge de loc!

1 răspuns: