| AndyAndrey35 a întrebat:

Funda; Care dintre voi este emo/punk/scene kid sau stiluri de acestea, cerinta mea este sa gasec prieteni de acestia (dar sa sa nu incalce poruncile bisericesti sau sa se taie) big grin

8 răspunsuri:
| мαяιє a răspuns:

Eu sunt un rocker.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei si emo si sa nu se taie? cam dificil. da poate gasesti unul care doar sa planga.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Dragul meu,toate,, stilurile,, de care vorbesti implica intr-un mod sau altul incalcarea,, poruncilor,, bisericesti, fiind caracterizate tocmai prin manifestarile la care nu vrei sa recurgi.Toate vor sa exprime o manifestare de revolta impotriva felului cum merg lucrurile intr-o lume pe care o consideram supusa unor reguli.

| AndyAndrey35 explică:

Haideti sa vb pe mess id pustea_a@yahoo.com, pentru ca cei care se taie nu sunt deloc originali big grin aa si impic imbracat in negru si sa spunem un mic craniu acolo nu incalca nimic mai ales ca pun si fonduri hello kity.

| DemonvsAngel a răspuns:

Eu sunt emo! Dar am tendinte rock.

| NbhdDaughter a răspuns:

Eu.

| Simina2 a răspuns:

Eu sunt emo, nu ma tai si nu incalc poruncile bisericesti. Imi place doar stilul lor de viata si atat. fundita? tongue

| AndyAndrey35 explică (pentru Simina2):

Nu te prea cred, se vede ca ai spus doar pentru funda