| Blackberry^^ a întrebat:

FUNDA! Cat de bun este nokia 5800? Am auzit ca dupa un timp nu ii mai merge bine touchu. Voi ce ziceti? URGENT!

3 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Nu îţi recomand telefoanele cu touchscreen, indiferent de marcă, se defectează foarte uşor. De asemenea nu îţi recomand nici Nokia 6500 Slide. Are softul instabil şi s-a defectat după numai un an de funţionare. Dacă vrei un telefon într-adevăr bun îţi recomand Nokia 6300.

| madda9588 a răspuns:

Eu am un Nokia5800 Xpress music de aproape un an si inca merge foarte bine.
Deci daca ai de gand sa-ti iei un telefon nou, ti'l recomandwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut unu este bun telefonul dar sa ai grija sa nu il lovesti sau mai rau sa nu il sapi pe jos