| CiocolataCuPiper a întrebat:

Funda : Cateodata stau si ma gandesc " oare eu de ce sunt asa de timida " niciodata nu stiu ce sa zic si nu sunt o persoana sociabila si din cauza asta lumea ma mai crede si fitoasa... cum sa fac sa ma schimb? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce pot spune, nu am mai vazut o fata timida de cand am plecat din generala, cred ca numai exista asa cevalaughingFete timide de 18 20 de anihappy
Tu, de ce vrei sa numai fi timida? stii ce dragut e sa vezi o timida cum se face rosie din cap pana in picioarerolling on the floor?
Eu stiu ca am fost timid, si mereu aveam fete prin preajma, cum am devenit mai tupeist, cum sau evaporatstraight face [la dracu] oricum, o sa te saturi tu si de atat tupeulaughing

| alex500 a răspuns:

Incearca sa comunici mai mult.