| monallisa a întrebat:

Funda. ce ar trebui concret sa contina un jurnal personal si cum se poate decora pentru a exprima un caracter puternic?

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

Un jurnal personal ar trebui sa cointina lucruri personale care te definsesc si arata cine esti cu adevarat un jurnal eu locul unde poti fi cine esti TU fara sa iti pese de consecinte cat despre decorare trebuie sa te exprime pe tine si sa nu il modifici doar pentru ca cineva iti spune"Parca ar fi mai frumos daca ai buna abtipildul asta acolo" asta inseamna sa ai un caracter puternic sa fi TU indifernet daca unii oameni stramba din nas pentru ca nu e la moda

Parerea mea cel putin eu asta fac sunt cie sunt si nu ma voi schimba pentru ca nu voi fi acceptaty de nu stiu ce grup daca nu o fac.