| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai vreun jurnal personal?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,tu?

Răspuns utilizator avertizat
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, pentru o saptamana. Dupa uitam sa mai scriu in el.

| R0R0 a răspuns:

Da, dar nu prea scriu in el.

| Cameliapantiru a răspuns:

Nu, nu am.
Singurul meu jurnal e inscris in mintea si in inima mea, pentru totdeauna, incluzand clipele frumoase si triste ale intregii mele vieti, oamenii dragi, prietenii de suflet pe care ii am, evenimentele importante, care au adus o schimbare pozitiva in viata mea...

| Holy2010 a răspuns:

Am avut la un moment dat dar nu sunt destul de consecventa ca sa ma tin de asa ceva. Multe zile nu aveam timp sau dispozitia sa scriu si atunci devenea un task nu ceva placut.

| pisicutaadorabila a răspuns:

Da, de vreo 2 ani. Dupa parerea mea timpul trece mai repede cand tii un jurnal in care scrii momentele frumoase prin care ai trecut.