| CrisaALEXANDRA a întrebat:

Funda! Ce faceti pe o vreme asa urata?

Răspuns Câştigător
| BiiiaBiii a răspuns:

Eu imi invit prietenii acasa sau ma duc eu pe la ei, citesc o carte, stau la calculator, ascult muzica...ai multe optiuni.

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Niciodata nu am priceput de ce aveti impresia ca vremea din orasul vostru se aplica in toata tara...
Zau, pana la urma nu suntem toti din aceeasi zona!
Aici la constanta de ex. sunt 20 de grade si lumea face plaja

| thegatekeeper a răspuns:

Si unde locuiesc eu este innorat si a plouat. Ca sa iti raspund la intrebare: citesc, mai rezolv o parte din temele pentru vacanta, fac exercitii la engleza (ma pregatesc pentru un examen), desenez, ma uit la un film horror sau daca am starea necesara, scriu ceva.

| Anca95 a răspuns:

La mine e frumos astazi.

| Rayzzor a răspuns:

Eu stau la calculator, caut un film la tv, cites sau dormbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stam pe TPU.

| Irinaaa13 a răspuns:

La mine e frumoasa vremea...dar cand ploua ma uit la TV, stau pe facebook, pe mess sau citesc o carte (sa fie interesanta) sau vin prietenele la mine si povestim, radem... Fa ce iti place! Dar nu te plictisi big grin Succes! happy