| Instinctul a întrebat:

Voi ce faceţi când afară e vreme urâtă?

25 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Stau pe TPU ca sa-i ajut pe oameni cu ce pot si cu ce stiu. :) Ori citesc o carte de aici: http://www.adventist.ro/index/materiale-de-studiu/e-books.html

| Doub a răspuns:

Meditez, citesc si ma uit la documentare/filme.

| Sn4k3 a răspuns:

Ma uit la filme sau chem prietenii si petrecem laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

Stau acasa, beau ceai, scriu(dar mai rar), stau pe TPU sau alte site-uri, ma uit la TV

| Sociopat a răspuns:

Ies la o bere

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
De cele mai multe ori aleg sa ma uit la un film si sa beau un ceai cald. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesc, ma uit la un film sau ascult muzica.

| vaporwave a răspuns:

Pe afara

| Bøøgey a răspuns:

Joc poker.

Răspuns utilizator avertizat
| Syndre a răspuns:

Merg la sală, e mai liber atunci când afară plouă. Dacă rămân acasă citesc o carte sau vizionez câte un sezon dintr-un serial.

| floryn1993 a răspuns:

Pierdem vremea cu Aindoid Kitkat =)

| stefanvladvlad a răspuns:

Ma uit la tv, ma joc pe tel sau pe pc, stau pe fb, ma joc world of tanks

| elisa820 a răspuns:

Eu intru pe calculator, ma joc pe telefon, ma uit la un film sau la un serial.

| TheCuteOne a răspuns:

Stau pe Internet sau citesc o carte bună.

| Iuliapaula12 a răspuns:

Salut Iscusitul! Daca afara e vremea urata ma uit la televizor la un film sau la o emisiune, ma joc pe calculator sau telefon, sau citesc o carte. Sper sa-ti placa raspunsul, si sa-mi dai o funda

| anonimg a răspuns (pentru Iuliapaula12):

Unde vrei o funda? Pe spinare? happy

| Iuliapaula12 a răspuns (pentru anonimg):

Ha, ha, ha, ce gluma buna, am uitat sa rad.

| anonimg a răspuns (pentru Iuliapaula12):

Nu am avut intentia ca sa te superi. Sorry. Iti multumesc pentru ca-mi vei accepta scuzele. ^_^

| Bøøgey a răspuns (pentru Iuliapaula12):

Cum sa-ti dea funda daca i-ai gresit pana si numele?

| GeoGeo6566 a răspuns:

Joc cs 16/1.7/go cu prieteni online! incearca e tare.

| Vadean_Ioana_1982 a răspuns:

Ma uit la filme sau ma joc

| Theoneo a răspuns:

Ma uit la vine-uri, fail-uri, sau caut sa fac bombe si rachete din ce am prin casa.

| Exosdar a răspuns:

Imi urmaresc "instinctul"

| madalhn a răspuns:

O frec in timp ce ma gandesc la vecinele mele bune rau.