| JUST1ANIME a întrebat:

Funda! Ce fel de matematica se face in clasa a 9a thinking Mentionez ca NU sunt la profil mate-info =]

Răspuns Câştigător
| frumusykk a răspuns:

In primul semestru:0 se fake ekuatzii, inecuatzii de gradul 1, 2 si 3, iar la ekuatzii trebuie cu tabel si axa si tabelul de valori, iar la geometrie vektorii. funda?:d

3 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Matematica thinking
Nu inteleg la ce referi la ''ce fel de matematica''?
Algebra si geometrie, mai mult sau mai putin, depinde de profilul tau. Daca esti la uman, mai putin. Daca la real, mai mult. Daca erai la mate-info, in prostieoh go on

| frumusykk a răspuns:

Ms pentru funditssahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Algebra...straight face