| Anonim1234567899999 a întrebat:

FUNDA! Ce jocuri gen "fantanita" sau mai stiu eu ce putem juca in gasca(suntem si fete si baietibatting eyelashes) Adica toti vor jocuri de sarutat doar ca eu nu mai am idei. Va rog dati-mi cateva jocuri(+reguli).
Apropo, eu nu m-am mai sarutat pana acum, desi am avut ocazia...In fine. Voi ati jucat jocuri de genu' fara ca sa va fi sarutat inainte?

1 răspuns:
| Anduuu a răspuns:

Sticlutasickiei o sticla o invarti si cel caruia i-a picat varful in dreptul lui se dezbraca fata si baiatul care se vor dezbraca primii vor iesi si vor primi provocare din partea "imbracatilor" care se vor saruta! se poate ajunge si la mai mult daca aveti peste 18 ani*! Eu am ramas pe margine la jocuri d-astea si ma jucam doar carti pe dezbracate! pana la chiloti si sutien sau pentru baieti chiloti...astea le cam 8 cand mergeam in tabara si stateam toata varalaughing si odata ne-a prins profa dezbracatzilaughing si i-am zis ca ne jucam si ne-a lasat in pacelaughing
!