| kiddaherra a întrebat:

Funda! Cine imi spune si mie cum se fumeza adica, cum tragi in piept si ce senzatie ai? PS: Eu nu fumez si nici nu voi fuma sunt doar curioasa. ptc multi mi-au spus "mama ce senzatie tare ai cand fumezi. etc"! Mersi

Răspuns Câştigător
| Sunshinexd a răspuns:

Buna! happy Te felicit pentru ca nu vrei sa te apuci de fumat, nu e sanatos si nici folositor, si eu doresc sa nu mai fumez dar nu am ambitie sa fac acest lucru blushing! De fumat este simplu oh go on tragi in piept ca atunci cand respiri, doar ca ai tigara in gura si senzatia este faina, nimic de zis laughing! La inceput cand te apuci ai o ameteala si zici ca nu mai vrei sa fumezi, dar parca tot ai mai incerca si tot asa! Pa pa! kiss kiss

4 răspunsuri:
| sinx a răspuns:

In principiu, depinde foarte mult ce fumezi happy

| Saammyyy a răspuns:

Ei fumul,apoi aerul. Unii simt ameteli(care incearca printre primele dati), de cite ori am incercat, nimic nu mi-a dat.big grin si da depinde de cit de puternice sunt tigarile

| andyutu23 a răspuns:

Depinde...incearca kent ca am auzit k sunt bune sau kent click mentol sau malborohee hee

| kiddaherra explică:

Tigari