| PuFarineGrathysLado2yLey a întrebat:

Funda clar: Intrebari:
1. par scurt,chelie,mediu, lung (daca puteti specificati cu o imagine)
2.Negru,maro,blond,castaniu (daca nu specificati alta culoare)
3. Ochii. caprui,negri,albasti, verzi (specificati alta culoare) sau un ochi de o culoare si un ochi de alta culoare (este un sindrom dar nu este de rau)
4.Rau,timid,sensibil
5.Stil casual,elegant, emo altceva( specificati)
6.Cu piercing sau fara (sper ca asa se scrie)
7.Cu tatuaj sau fara?
8.Telefon smecher sau normal
9.Imbracat de firma sau pur si simplu din mall
10.Foarte inalt sau mai putin inalt.

Eu sunt baiat si as vrea sa raspunda fetele. multumesc enorm si ma scuzati daca am scris gresit dar ma grabesc.Deci (fara deci) Funda ce sa mai.

2 răspunsuri:
| AleFizzy a răspuns:

1.Scene big grin 2.Brunet,Saten 3. Caprui, verzi, albastri, nu conteaza.
4. Rebel. 5. SWAG. 6. Fara. 7. Depinde... 8. Sa nu fie caramida. 9. Din mall 10. Inalt, pentru. ca si eu sunt inalta, ma rog, sa fie mai inalt ca mine.
Fundita? happy

| PuFarineGrathysLado2yLey explică (pentru AleFizzy):

Mai asteptam umpic...Deci la par ziceai ca lung? ca sa mi-l las asa