| loveee9 a întrebat:

Funda..cum iti poti da seama ca te place un baiat?(si unul cam "smecher")

3 răspunsuri:
| tunary a răspuns:

Sunt baiat asa ca sunt in masura sa-ti raspund. Daca te priveste atent, are tendinta de a-ti zambi happy, daca te soarbe din priviri 100% e indragostit de tine.
E bun raspunsu?happy

| Crazyycoffedrop a răspuns (pentru tunary):

Pentru un baiat e oketonguelaughing Noi fetele explicam mai amanuntit...laughing

| tunary a răspuns (pentru Crazyycoffedrop):

Depinde ce urmaresti tu sa afli, ce semne iti da?, spune-mi si iti spun daca ii place de tine sau nu