| donutcenter a întrebat:

Funda!:* cum pot sa o conving pe mama sa ma lase sa port tocuri de 13 14 cm la banchet in clasa a 8? toate fetele poarta nu inteleg adica ma lasa sa ma machiez sa ma coafez dar tocuri zice ca trebuie de 5 6 cm va rog ajutor

4 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Mai devreme ai pus o intrebare cu devirginare etc si ai zis ca ai 18 ani. acum esti in clasa a 8-a la 18 ani? sa te cred sau nu?

Răspuns utilizator avertizat
| BingGBang a răspuns (pentru Broadband):

Ealaughing are pe 8 iulie 14 anilaughing pe 11 iulie are 17 anilaughing mai inainte avea 18laughing) lolrolling on the floor De fapt e un copil :3

| LisaZafre a răspuns:

Adu-i in fata argumente "grele"...nu stiu. spune-i si tu ca e o ocazie unica in viata, ca ai mai crescut, nu mai esti o copilita, etc etc. Gasesti tu ca doar esti fata desteapta.Te pup :*