| Robin_9418 a întrebat:

Salut am si eu intrebare mama mea nu ma lasa sa port tocuri insa mie imi vin foarte foarte bine (le-am incercat la magazin si am si exersat incepind cu tocuri de 3-4 cm)cum sa o conving sa ma lase sa port? am 13 ani si sunt in clasa a 8 a.

5 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Mda,pai la varsta ta, daca porti tocuri lumea te catalogheaza drept pitzi.Deci eu zic sa ramai la tenisi si skateri(oricum esti prea mica pentru tocuri).

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Nu e problema.stiu altele de 15-16 ani care au in jur de 1, 50-1, 55 si se simt foarte bine.De fapt baietilor chiar le plac fetele mignone, li se par dragute.Nu trebuie sa fii complexata din cauza inaltimii, ca inaltimea nu prea conteazawinking.Asa ca relax.Bafta,pa!

| AstaMicăăEoBestie a răspuns:

Sunt de acord cu Rockstar... mama mea imi spunea inainte ca nu este bine sa porti tocuri de la o varsta atat de frageda.nu imi interzicea doar imi explica de ce nu e bine...pentru ca mai tarziu o sa ai probleme cu picioarele, cu circulatia sangelui si iti vor aparea varice cam prea devreme happy

| Robin_9418 explică:

Eu am 1.57 inaltime

| Rotea_Alexandra_1993 a răspuns:

Eu am 1, 57 si 18 ani big grin Port tocuri doar cand merg in club sau la anumite ocazii. Oricum cred ca esti cam micuta sa porti tocuri, ai tot timpul din lume sa-ti bati capul cu astea! Plus ca nu e recomandat sa mergem pe tocuri de la o varsta frageda. :*