| LastKiss a întrebat:

Funda! Cum se fac dublele? Adica sa tii cu mingea multe pe picioare big grin

Răspuns Câştigător
| yournameplease a răspuns:

Si eu am fost la fel dar uite solutia Incearca asa ::: Jongleaza cu ambele picioare 2nd) Incearca cand ai obosit sa stopezi mingea pe piept si sa reiei jonglarea *poti si cu capul* eu acum am ajuns sa jonglez si sa ajung la MAXIM 23 (si am repetat in cat atunci cand am obosit am ridicat in aer mingea si m-am sincronizat atat de bine incat am prins intre calcai si fesa dreapta