| ChRoM a întrebat:

stie cineva cum sa ma uit la parolele salvate in google chrome adica stiu ca trebuie sa intru la optiuni da cand vreau sa ma uit la parole mi le arata punctat si eu vreau sa le vad... FUNDA!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in Unelte/Optiuni/Lucruri personale/Gestionati parolele salvate, dai clic pe site-ul la care vrei sa-ti vezi parola si o sa apara in dreapta Afisati, dai pe el si-ti apare parola de la site-ul respectiv. Numai bine!