| Viviannnnnna a întrebat:

Funda big grin

daca imi iau un abonament la care primesc telefon... iar peste 2 luni de exemplu renunt deifnitiv la abonament nu o sa imi i-a telefonul nu raised eyebrows?
funda
si Paste Fericit cit cit laughing big hug

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Nu ai cum sa renunti dupa ce ai facut abonamentul. Abonamentul trebuie sa il faci pe cativa ani.Ca sa renunti la el mai repede platesti muuuult big grin

3 răspunsuri:
| andreea_4134 a răspuns:

Pai nu ai cum... daca iti faci aboment, iti faci pe 2 ani, iar dupa 2 ani poti sa renunti la el.

| MissYouToo a răspuns:

Nu ai cum sa renunti la abonament, pentru ca ti-l face pentru o perioada obligatorie, timp in care platesti si telefonul. Dar daca il platesti la inceput, nu ti-l ia nimeni.

| Genny01 a răspuns:

Nu iti ia nimeni telefonul.dar nici nu poti renunta la abonament inainte de incheierea contractului. daca ai deja un abonament si ai acumulat puncte, iti poti lua telefon si eventual o sa platesti o diferenta.