| Anonima9 a întrebat:

Funda. Daca cineva ma sterge de le prieteni pe facebook nici mie nu-mi mai apare la prieteni sau cum?

1 răspuns:
| REDSQ a răspuns:

Daca te sterge din lista lui de prieteni nu ii vor mai aparea update-uri de status, poze incarcate tot ce e legat de profilul tau. Insa tu il vei avea in continuare in lista. Situatia poate reveni asa cum era doar daca te re-adauga el la lista de prieteni. Daca vrei sa nu mai stii de persoana respectiva (doar asa ca te-ar enerva prezenta ei in lista ta) atunci poti sterge si tu sa nu mai primesti update-uri de la el (desi el habar n-are ca inca iti trimite update-uri fara sa vrea, asa e construit facebook)