| 1mist3r a întrebat:

Funda* Deci...de duminica am inceput sa plac o fata, cica si ea ma place dar ia mai placut de mine, atunci zice ca era moarta dupa mine acum 1 an.parca,dupa o vazut alt baiat cu parul' lung si s-a indragostit de ala, si ea zicea ca lo uitat, ca nu mai simte nimic pentru el, in seara asta spunea *********: nu l-am uitat.nu pot. dar nu mai simt ce simteam inainte pentru el.

*********: asta e tot Nu mai inteleg ce vrea INcep sa o urasc... Ce sa fac? sa o uit?

Răspuns Câştigător
| xClauditzaxMikutza a răspuns:

Uit'o. Fiindca se va indragostii iar de el apoi de tine si tot asa si iti va infrange inima! Bafta.

1 răspuns:
| xClauditzaxMikutza a răspuns:

Funda?