| 1mist3r a întrebat:

VA ROG AJUTORlaughing
Funda* Deci...de duminica am inceput sa plac o fata, cica si ea ma place dar ia mai placut de mine, atunci zice ca era moarta dupa mine acum 1 an.parca,dupa o vazut alt baiat cu parul' lung si s-a indragostit de ala, si ea zicea ca lo uitat, ca nu mai simte nimic pentru el, in seara asta spunea *********: nu l-am uitat.nu pot. dar nu mai simt ce simteam inainte pentru el.

*********: asta e tot Nu mai inteleg ce vrea INcep sa o urasc... Ce sa fac? sa o uit...

ιмρєяƒє¢т αηgєℓ:Alege, pe mine sau pe el?

************: da nu vreau pe nimeni. e mai bine singura.

ιмρєяƒє¢т αηgєℓ:...

ιмρєяƒє¢т αηgєℓ: vrei sa fim impreuna?

********:?|

ιмρєяƒє¢т αηgєℓ: Da

ιмρєяƒє¢т αηgєℓ: sau

ιмρєяƒє¢т αηgєℓ: NU?

*************: da.

ιмρєяƒє¢т αηgєℓ: Si el?

************:lasa-l

ιмρєяƒє¢т αηgєℓ: Sigur?

************:da imi este frica, daca vei suferi.

Ce sa fac? Nu e decisa deloc.nu stiu ce sa fac.plS sfaturi VA ROG

Răspuns Câştigător
| larysa69 a răspuns:

Sincer nici o perioada din viata ta nu se poate uita oricat ai incerca asa ca nu ar trebui sa o urasti eu zic ca daca chiar iti place de ea cu adevar si ea te place sa o faci sa se gandeasca la tine din ce in ce mai mult...este decisa daca spune ca te place si nu mai simte ce simtea pentru el! Ea iti spune pe fata ca vrea sa aiba ceva cu tine dar trebuie sa faci tu primul pas sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Vickycel a răspuns:

Pai.gandeste-te si la tine.adica pana la urma ea daca nu e cu tine e cu ala dar tu?! O sa ramai singur si o sa suferi dupa ea. Eu zic sa o lasi...stiu ca iti e greu pentru ca o placi dar incearca numai, fete sunt fara numarbig grin, acum faci cum crezi happy. sper ca ti.am fost de ajutorbatting eyelashes!

| Sunshine121 a răspuns:

Eu cred ca vrea sa se joace cu amandoi. Ii parerea mea, sau poate va place pe amandoii. thinking Oricum, e ceva la mijloc. succes!