| 1mist3r a întrebat:

Funda* Deci...de duminica am inceput sa plac o fatastraight face, cica si ea ma place dar ia mai placut de mine, atunci zice ca era moarta dupa mine acum 1 an.parca,dupa o vazut alt baiat cu parul' lung si s-a indragostit de ala, si ea zicea ca lo uitat, ca nu mai simte nimic pentru el, in seara asta spunea *********: nu l-am uitat.nu pot. dar nu mai simt ce simteam inainte pentru el.
*********: asta e tot straight face Nu mai inteleg ce vreastraight face INcep sa o urasc... Ce sa fac? sa o uit?

4 răspunsuri:
| zozosep a răspuns:

Incearca sa o intrebi verde in fata ce are de gand sa faca, pentru a stii si tu ce sa faci in continuare. Spune-i sa se hotarasca o data pentru totdeauna.Si daca zice ca nu stie spune-i sa se hotarasca repede.

| 1mist3r explică:

Dar ea vrea sa fie cu mine daca ii zicstraight face dar nu suport gandu-l sal iubeasca si pe alastraight face

| 1mist3r explică:

ιмρєяƒє¢т aηgєℓ:Alege, pe mine sau pe el?
************: da nu vreau pe nimeni.e mai bine singura.
ιмρєяƒє¢т aηgєℓ:...
ιмρєяƒє¢т aηgєℓ: vrei sa fim impreuna?
********:?|
ιмρєяƒє¢т aηgєℓ: Da
ιмρєяƒє¢т aηgєℓ: sau
ιмρєяƒє¢т aηgєℓ: NU?
*************: da.

CAT DE INDECISA POATE FIstraight face... oricum nu voi fi impreuna cu eastraight face nu vreau sa sufarstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea probabil are sentimente contradictorii. Atunci era foarte atrasa de tine,atractia e ciudata la fel k dragostea,acum insa i`a mai trecut mai simte doar putin din ce simtea at. Ea este nehotarata si nu stie ce simte cu adevarat,pe acel baiat ink nu l-a uitat asa te-a facut pe tine sa crezi pentru ca asta a vrut si ea sa creada,dar poate a simtit ca i`au revenit sentimentele cand l-a vazut. Ea il place mai mult pe acel baiat,daca iti place sa lupti pentru cineva si o placi mult incearca s`o cuceresti,nu`i arata k esti mort dupa ea fii mai indiferent si arata`te nepasator,nicidecum gelos. Fa`i complimente subtile,cucereste`o prin felul tau de a fi,zambetul,privirile,gesturi dulci. Discuta mai mult k ea,descopera ce simte ce gandeste,afla despre viata ei,e bine sa comunicati. Daca tu nu suporti aceasta atitudine a ei, atunci renunta si incearca s`o uiti, nu te mai interesa de ea si evita s`o vezi.