| dulkica a întrebat:

Funda! Eu nu prea am voce, dar stiu cat de cat sa cant. Ce sa fac pentru a-mi imbunatati vocea? Astept mai multe metode

DAU Funda, PROMIT!winking

Răspuns Câştigător
| BissiBee a răspuns:

Buna! Si mie imi place sa cant foarte mult, dar din pacate nici eu nu prea am voce! Dar de unde sti ca nu ai voce?! Poate ti se pare tie...si chiar daca nu ai avea voce nu te lasa, fa ce itu place!:*

1 răspuns:
| Inkutsa a răspuns:

Canta gama do major de minimum 2 ori pe zi.Sunt sigura ca iti va imbunatati vocea.Succes *