| anonim_4396 a întrebat:

Me-am cumparat Samsung Corby dar nu me-a dat cablu de date. N-am card ( in caz ca e necesar ). Exista o posibilitate sa pot sa iau melodii din telefon in calculator si invers, fara a ma complica cu Bluetooth, cablu USB sau altceva? big grin

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Nu, nu exista. Cablul de date este singurul care face legatura intre telefon si calculator. Dar daca vrei melodii de pe alt telefon poti apela la Bluethoot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Singurele metode de transfera ceva de pe pc pe telefon(si invers)sunt:cablu de date, bluetooth sau prin card.alte metode nu sunt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu