| DiavoloG a întrebat:

(Funda + Folositor/Inteligent) Ce vreti sa deveniti?

10 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Salut DiavoloG mi-ar placea sa devin actritadar nu vreau sa merg sa locuiesc in bucuresti.Cel mai probabil ma voi face profa` de istorie pentru ca imi place istoria si vacantelerolling on the floor si in timpul liber voi scrie carti.Sau daca nu un plan de rezerva ar fi psihologia.As fi foarte incantata sau fiu inginer criminalist ca in CSI da...
oricum tu ce ai vrea sa devii?
P.S mi-ar placea sa fiu un fel de tatiana stepa fata care canta la chitara sar nu am voce asa ca...
G.B.U
funda?

| Dumnezău a răspuns:

Scriitor sau scenarist. Daca nu am posibilitatea sa devin una din astea doua, atunci avocat.

| Escape a răspuns:

Hm, sincer ^^ as vrea sa ajung hairstylist, pentru ca ma pasioneaza acest domeniu

| Cristian3 a răspuns:

Doctor big grin

| anonima97 a răspuns:

Pshiolog in alata tara

| kiddscream a răspuns:

Insotitor de bord (stewardeza) ma pasioneaza pentru ca voi calatorii prin lume.ma voi duce la firma Tarom:X

| Muffin_3405 a răspuns:

Pilot de avionbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psiholog sau avocat. Mi se par interesante.

| DiavoloG explică:

Constructor

| ruxiirux a răspuns:

Eu as vrea sa devin avocata