| DeeaLove4 a întrebat:

Funda! Hei TPU daca acum seara am mancat cartofi prajiti sunt posibilitati sa ma ingras? Si inca o rugamintebig grinCeva exercitii care ard calorii pentru seara? Ms:*

Răspuns Câştigător
| ExpertoTpu a răspuns:

Hai sa iti explic.Nu mai sta cu gandu ca te ingrasi cand mananci anumite alimente.Incearca sa mananci dimineata ce vrei tu,dar nu excesiv,la pranz mananci o supa,o ciorba,ceva care sa contina lichide,iar seara de preferabil un mar. Daca iti vine foame seara,incerci sa iti ocupi timpul cu ceva,gen sa te uiti la un film si sa spargi niste seminte(crede-ma ca ajuta).Te sfatuiesc sa bei cat mai multe lichide, in timpul zilei, gen la 2 ore-1 pahar de apa deoarece apa iti mai ia gandul de la mancare happy