| FunkySmile a întrebat:

[FUNDA] Hi. Am o problema cu facebooku atunci cand vreau sa adaug pe cineva la prieteni imi pare prostia asta :,, Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem.,, si nu imi da voie la fel mi se intampla si cand primesc o cerere de prietenie si vreau sa ii dau accept cryingcryingcrying. Ce sa fac. deoarece ma enerveaza si nu vreau sa il sterg pentru a imi face altul big grin. Nu mai pot aduga nici un prieten asa sad.
Helpppp
Peace kiss

1 răspuns:
| AiDuTzA a răspuns:

Pai atunci cand dai...nu'ti apare "cancel" sau "ok" sau ceva de genu'? daca da, atunci da pe cancel si gatalaughing eu asa cred, desii nu mi s-a intamplat!straight face