| Neymar2 a întrebat:

Buna seara TPU.

Mereu cand vreau sa adaug pe cineva ca prieten pe face book imi da :

This Request Can't Be Sent
Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem.

Dau funda.

4 răspunsuri:
| EvellineDub a răspuns:

Esi suspendat, deoarece ai dat mult prea multe solicitari in ultimele ore.

| BaiatulAnonim a răspuns:

Pai probabil ai dat add la n-şpe mii de persoane si facebook-ul crede ca faci asta doar ca sa ai o lista mai consistenta.

| jadir a răspuns:

Esti suspendat pe o perioada de cel putin 4 zile la fel sunt si eu tongue)

Răspuns utilizator avertizat