| Rebeeca17 a întrebat:

FUNDA Imi place de un baiat din scoala, el este clasa 12-a(avem clasele una langa alta) am vorbit cu el si pe mess si prin mesaje, la telefon, la scoala, tot timpu ma priveste insistent, imi zambeste, imi bate si apropouri.Nu stiu ce sa cred oare ma place sau face doar asa la vrajeala? (eu sunt clasa 10-a)

Răspuns Câştigător
| kidutzq a răspuns:

Pe bune, vrajeala, tot dracul ala e. aveti o varsta la care va permiteti sa faceti ce vreti, cu cine vreti. incearca si vezi ce iese. daca nu te placea nu cred ca iti acorda vreun pic de importanta.ce daca e putin mai mare, asta nu inseamna ca vrea doar vrajeala cu tine. da-i bataie si vezi ce ii poate capu. mult noroc!

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună.
Păi...totul e posibil.
Dar...nimic nu e sigur.
Eu zic să mai aștepți puțin. Îți vei da tu seama mai încolo.
Succes! happy

| Alllllexandra a răspuns:

Da,madalina are dreptate, inainte sa te increzi in el asigura'te ca nu e doar vrajeala, sau daca e suceste'i mintile ca sa vada ca esti indiferentabatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat