| anonim_4396 a întrebat:

Funda, imi spune cineva cum pot face credit in IMVU?

Răspuns Câştigător
| princessOfcaraibe a răspuns:

Deci intri la free credits, de la home si dai invite a refer people(sau ceva de genu) apoi invite by email.in prima casuta pui un id facut de tine in a doua un nume la vrajeala si restul 2 casute sunt completate... apoi verifici emailu de la id-ul ala care l-ai facut, trebuie sa ai un mesaj de la imvu apesi pe unde iti arata acolo, apoi iti faci un cont imvu cu id-ul ala si de pe contul tau (nu ala la vrajeala) rogi pe cineva sa iti intre pe contul facut la vrajeala si sa te invite de 5 ori fara sa iese din nici 1 chat. apoi astepti putin si trebuie sa intre 1. 500credit ...acest truc poate fii folosit de cate ori doresti! distracti placuta

1 răspuns:
| blackrose269 a răspuns:

Poti din inviatii.Adica faci id'uri, trimiti invitatie de pe contul tau pe acele id'uri, intri pe ele si apesi la "Yes" ptc o sa te intrebe ceva gen "Do you know..."