| BrigitteMore a întrebat:

FUNDA + Inteligent! Am nevoie de o dedicatie pentru o profesoara (cea de civica). Trebuie sa scriu cam o pagina A5. Ma ajutati?

1 răspuns:
| Zoet a răspuns:

Pai, dedicatiile se scriu din inima. Noi nu stim sentimentele tale fata de doamna profesoara. Scrie ce gandesti, adut-i aminte de clipele frumoase din excursii. Scrie cum a fost in clasa a 5-a cand v-ati vazut pentru prima oara. Iar pe final ii poti multumi pentru ca a avut rabdarea de a va duce pana la capat si de a va invata lucruri noi. Ii poti face o descriere, incepand : Si intr-un colt din curtea scolii statea (aici pui o caracteristica de-a ei ) doamna profesoara. La inceput era... Si continui cu descrierea ei.

P.S: Daca noi ti-am dat o dedicatie si tu ai copia-o de-aici ce rost mai are. Doar nu este domana mea profesoara...

Succes! kiss