| IrinaAniri a întrebat:

FUNDA! maine vreau sa chiulesc, dar nu stiu ce sa ii spun dirigii drept scuza, aveti ceva idei? (fara chestii de simtit rau sau doctor ca le-amm folosit de prea multe ori, ceva credibil)

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce motiv întemeiat ai de nu vrei mâine să stai la ore?
La câte chiuluri ai, nu văd ce credulitate mai ai acum!
Pa, pa.

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Of of of.hee hee
-sa ii spui ca te-ai dus pana in provincie pentru a rezolva o problema;
-ca a trebuit sa te duci la matusa, unchiul, verisorul din orasul apropiat pentru a-l ajuta la nu stiu-ce-chestie.

In fine. laughing Sunt mai multe dar nu`mi vin acum in minte :d

| LyviaDb a răspuns:

Trebuie sa-ti faci niste analize tongue saauu...thinking deces in familie, cu toate ca, in cazul asta s-ar putea sa sune acasa si nu ar fi prea okhee hee) saauu.thinking trebuie sa pleci din oras pentru ca partici la un concurs care se tine in afara orasului din care esti tu, gasesti si tu o materie acolo laughing tongue momentan nu mai am idei. Succes!

| LyviaDb a răspuns:

Participi, nu "partici", scuze big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii ca nu ai chef de scoala si te doare in cur de ore.

| designerbugatti2012 a răspuns:

Cea mai buna e ca mergi cu mama sa iti iei haine! e rusinos dar merge des1sau prefate ca te doare burta de la inceputul zilei! funda

| ella12daniel145 a răspuns:

laughing..Paii, spune-i si tu ca te doare burta ai o problema de fatalaughing)....sau ca te duci la bunica la spitallaughing)

| razvancrazy a răspuns:

Eu mereu vorbesc cu colegii mei si le spun sa zica profei/dirigului ca am vomitat la toaleta sau ca mi-a fost rau toata ziua am avut febra dimineata etc laughing o sa mearga happy