| PattyxPaty a întrebat:

Maine vreau sa chiulesc de la a doua ora. Unde sa ii spun profesoarei ca plec? Dau funda! happy

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca esti fata ii poti spune ca ti-a venit ciclu, te-ai patat si trebuie sa fugi acasa sa te schimbi

| JustMusic a răspuns:

Menstruatia, e cea mai buna, mai ales daca e profa, in cel mai rau si ridicol caz o sa vrea sa te verifice dar nu cred, in clasa la mine sunt unele fete care chiulesc cu schema asta dintr-a noua.Ai programare la dentist / trebuie sa faci niste analize. Unul din parintii tai a fost plecat, celalat e la serviciu si ala care s-a intors nu are cheile si trebuie sa mergi sa i le dai.

| buburuza2007 a răspuns:

Poti sa-i spui ca ai programare la medic, sau ca trebuie sa stai cu varul tau de 5 ani si sa-l iei de la gradinita

| brok3nh34rt a răspuns:

Programare la dentist