| kitty00 a întrebat:

Vreau porecle/prescurtari de la nume? Si porecla tuty va place/

Răspuns Câştigător
| Yusuke16 a răspuns:

Claudia=Cleo; Clyotongue
Ionela=Yonitongue
Vlad=no comentlaughing
Lavinia=Liviatongue

Funda?big grin

6 răspunsuri:
| Yusuke16 a răspuns:

Roxana:roxy,xana,rox;
laura:lora, lory, laurita, lola
Pinky; Aya-chan; Rio; miha; Amy

Ti-am dat porecle si prescurtari si la nume in romana si la nume in engleza si japoneza.

Vot?big grin pls.

| kitty00 explică (pentru Yusuke16):

Vreau pentru claudia avand in vedere ca ii place hello kitty si e o copilabig grin in sufletlaughingsi pentru ionela, Vlad, lavinia;

| kitty00 explică (pentru Yusuke16):

Vlad=no comentrolling on the floorlaughinghappyde-acum asa il strigrolling on the floorlaughinglaughinglaughing Ai tu vreo colega pe care o cheama claudia si ii spui cleo, clyo? Si da, fundalaughing ii va place porecla no coment laughingrolling on the floor

| Yusuke16 a răspuns (pentru kitty00):

Nu man dar daca as avea asa as strigaotongue Pt no coment ala imi dai funda?laughing

| kitty00 explică (pentru Yusuke16):

laughingnormallaughing

| Yusuke16 a răspuns (pentru kitty00):

Claudia=Cleo; Clyotongue
Ionela=Yonitongue
Vlad=no comentlaughing
Lavinia=Liviatongue

Funda?big grin

| rollyby a răspuns:

Macmac e dragut si tuty bibi!