| Ayumha a întrebat:

! Funda! O prietena de-a mea si-a cumparat laptop, eu la pc-ul meu am mai multe hard diskuri(C, D, E, F +cand bag cd ceva stik imi apare si G si H si I, depinde), iar ea are de un hard disk, decat C-ul cum face ca sa isi creeze macar inca unul adica fisierele din D (daca este posibil)?

Răspuns Câştigător
| AnnaRawrrr a răspuns:

Trebuie sa mai cumpere un hard disk
cel mai bine e sa apeleze la un expert. poate laptopul ei nu suporta decat unul :d

1 răspuns:
| Ryuzaki a răspuns:

Acelea se numesc partitii(C, D, etc) nu "hard-disk-uri". Poate sa isi imparta HDD-ul in mai multe partitii, folosind programul Partition Magic, dupa formatarea si reinstalarea windows-ului.