| Whooooo a întrebat:

Salut am cumparat astazi un stik de memeorie de 8gb Maxell 45 lei si l-am bagat in laptop am windows 7 si nu se intampla nimic. si dupa l-am bagat in Calculator (PC) si imi apare Removable Disk (Fhappy dau dublu clik si imi apare Please insert a disk into drive F

Am incercat sa dau format imi apare There is no disk in drive F.
Insert a disk, and then thrn try again

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Il duci sa ti-l schimbe e defect. Sau schimba formatul, click dreapta proprietati si format.

4 răspunsuri:
| cineva1992 a răspuns:

Formateaza Stick-ul!

| K0sti a răspuns:

Daca va luati facaturi! Du-l inapoi!