| Realilusion a întrebat:

Funda pentru cel mai bun sfat! Zilele trecute vorbeam cu o fata pa net cu care am fost iesit si in oras cu ea, si pe messenger vorbeam si era vorbareata si imi dadea :*:*, dar acum nu mai vorbeste asa ca inainte nu mai imi da :*, ce s`o fi intamplat oare, cum pot sa aflu?

3 răspunsuri:
| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Doamne deci cand va aud! Fratele meu deci nu mai suntem in secolul 18, cati 10 ani ai?
Puii mei cum poti sa aflii auzi intrebare, o intrebi pur si simplu : "Ce s-a intamplat cu tine, erai mai vorbareata si mai dragastoasa, am facut ceva sa te supere?" Poftim. De la cine vrei sa aflii daca nu de la ea, oamenii au opinii si pareri diferite, noi nu stim care e problema ei, dar ca sa stii ce simte ea, ce o framanta, trebuie sa o intrebi pe ea.

| alabalaportocalala a răspuns:

Vrei sfatul nostru?
pai ai fost un porc t****t si i-ai facut ceva iar acum te uraste!
s-au deja a trecut la altul care e mai bun ca tine si toate":*"i le dai lui!
sau niciodata nu a vrut sa-ti de":*" din greseala le-a dat la inceput pentru ca nu ai placea de tine si te mintea...si acum e la fel!

acum vezi asta se intampla cand ceri sfatul cuiva care habar nu are despre ce d****u vb u acolo!

| LylyCullen a răspuns:

Pai o intrebi si daca nu iti raspunde ii spui sa-ti dea niste prieteni din lista sa poate de la ei vei afla ce a patit.