| Realilusion a întrebat:

Funda pentru cel mai bun sfat! Zilele trecute vorbeam cu o fata pa net cu care am fost iesit si in oras cu ea, si pe messenger vorbeam si era vorbareata si imi dadea :*:*, dar acum nu mai vorbeste asa ca inainte nu mai imi da :*, ce s`o fi intamplat oare, cum pot sa aflu?

1 răspuns:
| Bbiiaannccaaa a răspuns:

Poate ca nu s-a intamplat nimic noi fetele suntem mai dificile sau poate ca, ii place si ei de tine dar crede ca tie nu, si incearca sa nu se apropie prea mult de tine de teama ca o sa ajunga sa tina la tine si atunci poate te pierde thinking