| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelămurire și anume, de ce atunci cand aprind unitatea incepe sa bâzăie foarte tare. Cateodata face un zgomot foarte tare incat mi-e teama sa nu se fărâme. Mai bâzăie si cand ma joc unele jocuri. Voi de la ce credeti ca este? De la praf, de la sursa, de la hard-disk? Mersii, dau funda!
P.S=Nu am curatat niciodata unitatea de praf

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

E de la praf, asta e clar. Incearca sa cureti unitatea, de urgenta. Se poate dezintegra in timp.

1 răspuns:
| Ibrahimovic a răspuns:

Baga aspiratorul in ea. laughing Desfaci o parte din aia laterala si o cureti toata.