| StefanMadalin02 a întrebat:

Salutare tuturor, am un telefon wiko lenny3 si de cateva zile cand doreste cineva sa ma sune pe telefon suna telefonul dar nu Îmi apare apelul ca ma suna persoana respectiva ca sa ii raspun abia dupa terminarea apelului pot vedea cine m-a sunat, ma poate ajuta cineva? Multumesc!

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

E o prostie, ia-ți un telefon adevărat, nu o jucărie.
Just so you know: mulți se plângeau prin review-uri că e un telefon prost/că face figuri.

| StefanMadalin02 explică (pentru LPCTSTR):

Este telefonul lu maică-mea

| Bogdan70001 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Desi sunt de acord ca Wiko este un rahat de telefon aici este vina Android-ului.Am avut acelasi bug pe Nitrogen OS (bazat pe Android 8.1),dupa care am schimbat acest ROM cu AOSP Extended si acum este totul ok, este de la Android

| Bogdan70001 a răspuns:

Da reset la telefon.Sau daca o tot tine asa trebuie sa-i schimbi ROM-ul