| Pustoaicaaaaaa a întrebat:

Funda si vot! Am nevoie de niste pareri.Am labiile mari.Adica una cam mare si una putin mai mica :-s.Ma simt complexata de lucrul acesta pentru ca arata foarte urat :-s. Daca in viitor o sa ma gandesc sa fac dragoste cu prietenul meu ce-o sa fac? Imi e foarte rusine de cum arata labiile. Ceva sfaturi?crying (Va rog nu va bateti joc.Am nevoie de un sfat si imi e rusine sa intreb sau sa spun cuiva :-s)

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti fie rusine de propriul corp, asa te-a lasat natura, foarte bine ai fi putut sa ai malformatii vizibile permanent, iar cine te iubeste nu va tine cont de labii( care de altfel ar pute fii foarte excitante).Sau daca tii neaparat se pot ajusta foarte usor la chirurgie plastica.Primavara Placuta!

| tinutinu a răspuns:

Onasis nu natura a lasat-o asa ci Dumnezeu! Pai ar trebui sa te duci la un medik

| analia202 a răspuns:

Pai daca el chiar te va iubi te va accepta si asa, si du-te la medic si vezi ce iti recomanda sunt de obicei o multime de tratamente sper ca ti-am fost de ajutor. funda plizzzzzzz :d si in plus nu ii de batut joc putea fi orcine paaa