| truth20 a întrebat:

Funda..Stiu ca suna absurd ce o sa spun, dar vreau sa aflu ceva... Unii baieti(smecherilaughing ) le numesc curve/tarfe pe unele fete care nu arata a curva/tarfa....am auzit ca e posibil ca baiatul sa o placa pe fata respectivalaughing) ciudat mod de a arata iubirea fata de cineva!

3 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Stai asa, pana la urma care-i intrebarea ta, fata lu Dumnezeu?laughing))?
Vrei sa afli... ce? Acum o dau cu presupusul daca tot m-am apucat sa scriu, deci fiecare baiat are modul sau propriu de a arata unei fete ca o place, in momentul de fata, toti baieti de scoala generala/liceu numai au pur si simplu cum sa-si faca o iubita, datorita taranilor aia de 18-20 de ani care ne iau colegele de clasa din curtea scolilaughing). Astfel baieti de care spui tu dorindu-si si ei o prietena, numai au spatiu de harciogi aia, care la varsta lor stau cu fete pitice, ca sa se dea, vezi Doamne :smecheri.
Romania, asta ma omoara vad din ce in ce mai multe defecte in sistemul asta ticalosit si invechit, nu stiu ce se va alege de generatia noastra.

| DSabb a răspuns:

Persoanele care judeca pe cineva fara sa le cunoasca macar sau ma rog sunt josnice dupa parerea mea. Daca cineva vede o fata pe strada si e mai frumoas/a ca ea/el sau are o trasatura pe care respectivul/ respectiva nu o are atunci gata e curva, tarfa, proasta etc toate astea fiind din invidiewinking Funda?

| AdyP20 a răspuns:

Asa suntem noi baietii. Incercam sa fim duri tot timpul, dar de fapt nu suntem.